قوانین

چگونگی استفاده از خدمات پشتیبانی آنلاین
با توجه به اهميت خدمات، پشتيباني و جلب رضايت مشتريان در تجارت امروز، اين امر در رئوس وظايف مجموعه الماس اسپادانا قرار گرفته است.
و جهت بهرمندی هر چه بهتر از خدمات پشتیبانی ابتدا در سامانه مشتریان الماس اسپادانا ثبت نام نموده و سپس با شماره تلفن 03142640060 داخلی 6 تماس گرفته تا پس از پرداخت هزینه پشتیبانی، نام کاربری ایجاد شده تا انتهای سال جاری فعال شود و همچنین کلیه نرم افزار ها از زمان خرید به مدت یکسال شامل گارانتی می باشند و از خدمات تلفنی و اینترنتی می توان به صورت رایگان استفاده نمود.

طریقه واریز مبالغ
پرداخت نقدی
واریز به شماره کارت
5022-2910-7130-7035

هزینه های خدمات پشتیبانی سالیانه
نرم افزار الماس سیما معمولی و فروشگاهی 450,000 ريال
نرم افزار الماس سیما نقره ای 1,600,000 ريال
نرم افزار الماس سیما طلایی و یا شبکه 2,200,000 ريال

مواردی که شامل پشتیبانی می شود
انجام خدمات پشتیبانی نرم افزار و راهنمایی از طریق تلفن و یا به صورت آنلاین از طریق ابزار AnyDesk و Remote desktop و... که بدون نیاز حضوري از طریق اینترنت، سیستم مشتری قابل دسترس قرار گرفته و رفع نقص مي گردد.

آخرین نسخه های نرم افزار با امکان دانلود
از طریق سایت امکان دانلود آخرین نسخه نرم افزاها فراهم است.

ايجاد بانك پاسخ به سوالات متداول در سايت
برای رفاه حال مشتریان، مجموعه سوالات پر تکرار در قالب سوالات متداول باتوجه به هر نرم افزار در سایت قرار گرفته است که مشتریان به راحتی می توانند با مراجعه به سایت و در قسمت هر نرم افزار مجموعه سوالات متداول را دانلود و یا با مراجعه به سامانه مشتریان الماس و در بخش آموزش، سوالات را به صورت گروه بندی شده مشاهده نمایند.

سخت افزار: